צור קשר ונשוב אליך בהקדם

פתרונות חשמל חכמים וחסכוניים בבית

גנרטור

פתרונות חשמל 

העולם צועד קדימה בצעדי ענק ואפשר לראות איך הקדמה חודרת לחיינו כמעט בכל תחום.

אם בעבר היו גנרטורים שהם פתרונות חשמל מסורבלים, הרי שהיום יש היצע נרחב מאד של גנרטורים שפועלים במהירות ובנוחות מקסימלית תוך שימוש בדלק או בדיזל.

הגנרטורים נמכרים בגדלים שונים וזאת כדי להתאים אותם לצורך של הלקוח.

כאשר מדובר במקומות ציבוריים גדולים כמו בתי חולים או בתי אבות, מצטיידים בדרך כלל בגנרטורים גדולים כדי שהם יפעלו במקרים של הפסקת חשמל ויחליפו לפרק זמן מסוים את האספקה הרגילה של החשמל.

לעומת זאת אם מדובר במסיבה בטבע, יש צורך בדרך כלל בגנרטור קטן יותר או כמה גנרטורים קטנים מתוך המבחר הקיים וזאת על פי כמות המתקנים שיהיה צורך להעניק להם אספקה של חשמל. 

אחד התחומים שבהם יש מהפך בתחום פתרונות חשמל הוא הרכבים המונעים על ידי חשמל במקום על ידי דלק.

בשנים האחרונות יצרני הרכבים בעולם עברו לייצור של מכוניות חשמליות אשר מונעות באמצעות חשמל ובדרך זו משיגים שתי מטרות, שומרים על איכות הסביבה ומפחיתים באופן משמעותי את צריכת הדלק.

לכן מדובר בחיסכון משמעותי ביותר בסך ההוצאות הכספיות והחודשיות והשנתיות עבור כל אדם, הן אם מדובר באדם פרטי שמשתמש ברכב לצרכיו האישיים או לחלופין אם מדובר בגוף עסקי שיש לו כמה רכבים לשימוש שוטף של עובדיו.

כדי לדאוג להטענה נוחה וקומפקטית של כל רכב חשמלי יש להשתמש באופציות של הטענת רכבים חשמליים שתוכננו על ידי המהנדסים של EV Energy שהם חכמים וחסכוניים.

פתרונות חשמל זמינים 

השימוש בגנרטורים עלה מאד בשנים האחרונות ואפשר לראות כמעט בכל מסיבה בטבע שמובילים אליה גנרטור גדול, או גנרטור קטנים.

אלו הם פתרונות חשמל זמינים שמסייעים למארגני האירוע.

באמצעותם מחממים את הפלטות שעליהן מונח המזון, כמו כן בזכותם פועלים המאווררים, המצננים בקיץ והפטריות לחימום בעונה הקרה.

מארגני כל מסיבה מחוץ לבית וגם בחצר של הבתים דואגים להגעתו של גנרטור עם כל הציוד וכאשר יש פתרונות חשמל יש שקט נפשי לשעות שבהן תתקיים המסיבה. 

גנרטורים בבניינים משותפים 

אחד הנושאים החשובים בכל בניין משותף הן למגורים והן למשרדים הוא השימוש במעלית.

ברחבי הארץ יש רבי קומות שיש בהם הרבה מאד קומות ובמקרה של הפסקת חשמל נוצרת בעיה אקוטית לכל מי שמעוניין לעלות ולרדת. הקשיים העיקריים הם לאנשים מבוגרים, למשפחות עם ילדים קטנים ולנכים.

לכן כאשר הגנרטור נכנס לפעולה מידית במקרה של הפסקת חשמל הוא מעניק פתרונות חשמל מידיים ולכן הדיירים כמעט ואינם חשים בשינוי. 

רכישה של גנרטורים 

רכישה של גנרטור אינה ענין של מה בכך כיוון שיש סוגים וגדלים רבים.

ההמלצה שלנו היא להתייעץ עם נציגי המכירות המומחים שלנו, זאת לאור הידע הרב שלהם לגבי כל האופציות הקיימות במחסנים שלנו והמיומנות הרבה שלהם בהתאמות השונות של גנרטור למכשירי החשמל השונים על פי ההספק שלהם. 

אולי תאהב גם את המוצרים הבאים:

סגירת תפריט
ייעוץ בוואטסאפ
דילוג לתוכן