ניק מערכות בע"מ | השכרה ומכירת גנרטורים לכל מטרה בהתחייבות למחיר הטוב ביותר.

חברת ניק מערכות וגנרטורים עוסקת בייבוא שיווק ומכירה של גנרטורים. יש לנו גנרטורים למכירה, החל מ-2.350 ש"ח, גנרטורים להשכרה החל מ-200 ש"ח ולכל מטרה.

כמו כן החברה עוסקת בתכנון והקמה של מערכות חשמל, חדרים  נקיים ומערכות אוויר דחוס, קירור מיזוג והקפאה של חדרים, מחסנים וכו'.

20 שנות נסיון  |  החברה מאושרת תו ISO

לאתר החברה - לחץ כאן

גנרטורים בנזין, דיזל וגז

גנרטורים ניידים מושתקים

1-20 kVA

גנרטור רתכת

גנרטורים רתכת בנזין/דיזל

A 300 - 30

גנרטורים PTO

אספקת חשמל חסכונית

KVA 100 - 22

מערכות אספקת חשמל

גנרטורים לאתרי בניה

KVA 705 - 10

מתקני תאורה ניידת

מערכת תאורה ואספקת חשמל ניידת בו זמנית

משאבות מנוע

משאבות עם הזנה עצמית משאבות יניקה על בסיס עקרון משאבה צנטריפוגלי

החברה הגרמנית ENDRESS היא היצרן הגדול ביותר של מקורות אנרגיה אוטונומיים בגרמניה. ENDRESS החלה את פעולתה בשנת 1914 עם יצור מכשירי ריתוך בעיר BEMFLUENGEN באמצע שנות ה-80. החברה התקדמה באופן מלא בייצור של גנרטורים וזכתה להצלחה עולמית. הודות לחידושים, פתרונות טכניים מקוריים ומוצרים מודרניים של חברת ENDRESS תופסים מקום מוביל בשוק. זה היה ENDRESS שהמציא את הגנרטור בגרסה אנכית. תחנות הכוח של ENDRESS מאובזרות באופן מלא במקומות כגון: שדות התעופה: של פריז, אמסטרדם, סינגפור ופרנקפורט.

 

ENDRESS היא ספקית של ציוד מיוחד לצבא הגרמני. בין השותפים של החברה באספקת תחנות כוח לצרכים צבאיים הם רולס רויס, KB Impuls, Terra.

 

תחנות הכוח דופלקס של ENDRESS מאובטחות באופן שוטף עם שירותי אש בגרמניה, אוסטריה, שוויץ, צ'כיה והונגריה. טווח מודל של ENDRESS עונה באופן מלא על כל הדרישות - החל בתחנות כוח זולות ואמינות למערכות אספקת חשמל תעשייתיות. לדוגמה: מבחר ה- ENDRESS כולל סדרות מיוחדות לאתרי בנייה, למצילים, למכשירים למתן ריתוך אוטונומי נייד, ואחרים.

גנרטורים

תמיכה טכנית 24/7