גנרטור, או מחולל בעברית, הוא מכשיר אשר עושה שימוש באנרגיה על מנת לסובב מנוע המייצר חשמל. הגנרטור ממיר אנרגיה מכאנית לאנרגיה חשמלית ועושה זאת בעזרת שימוש בעיקרון ההזזה של מגנט ליד מוליך חשמלי כלשהוא. מקורות האנרגיה לשימוש הגנרטור הם דיזל או בנזין ברוב המקרים, אך יש גם טכנולוגיות אחרות, אשר מאפשרות לו לבצע את פעולתו באופן עצמאי.

מתי משתמשים בגנרטור? במקרים של הפסקת חשמל או במקרים של תקלה ברשת החשמל המונעת אספקה יציבה של חשמל, כאשר אין גישה לרשת החשמל וכיוצא בזה. 

קניית גנרטורים – ניק מערכות 

גנרטורים נמצאים בשימוש רחב מגזר הציבורי והמוסדי במקומות כמו בתי חולים, מתקנים ביטחוניים ועוד, וכן באירועים בשטח, מסיבות וכל אירוע המתקיים בשטח פתוח, ביער, על החוף וכדומה, אשר אין בו אספקת חשמל סדירה וצריך חשמל לטובת הפעלת מערכת ההגברה, התאורה ועוד. 

מתעניינים בשירות קניית גנרטורים מסודר עם אחריות מחברה מובילה בתחום? חברת ניק מערכות היא אחת החברות המנוסות והמובילות בענף, המבצעת ייבוא של גנרטורים מחברת RID הגרמנית המספקת כמה מהגנרטורים החזקים והאמינים ביותר בשוק. 

לקבלת הצעת מחיר, יעוץ והתאמה של גנרטור לעסק שלכם חייגו עכשיו או השאירו פרטים >> 

ניק מערכות – גנרטורים תעשייתיים וגנרטורים לשוק הפרטי 

בשוק קיימים גם גנרטורים מבוססיי רוח, הנמצאים בשימוש בתחנות כוח ומופעלים על יד הרוח או מלחצי מים לשימוש בטורבינות ועוד שיטות. 

גלשו באתר למחשבון הספקי הגנרטורים המיוחד באתר ניק מערכות, ולקבלת תמיכה טכנית 24/7 באתר. חייגו אלינו עוד היום להצעת מחיר משתלמת. מחירים נמצאים גם באתר מוזמנים להתקשר ולבצע הזמנה עם אספקה מהירה באתר חברת ניק מערכות עכשיו! >>

סגירת תפריט
דילוג לתוכן