למרות שערך הרכישה שלהם גבוה יותר, גנרטורים מושתקים הפועלים על דיזל חסכוניים יותר מאלה הפועלים על בנזין.

גנרטור מושתק – יעילות ועוצמה ללא רעשים

הגנרטור משמש כמקור חשמל ואנרגיה אמין בהיעדרה של נקודת חשמל זמינה או כאשר התשתית הקיימת אינה מספיקה לדרישות העומס. עם זאת, השימוש בו כרוך ברעש רב ועשוי שלא להתאים בסיטואציות שונות. מה הפתרון? גנרטור מושתק המאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות של הגנרטור, פשוט בשקט.

פתרונות שקטים למגוון צרכים

אין כל ויכוח כי הגנרטורים ידועים כספקי כוח ממנועים ויעילים אשר מלווים בתי עסק רבים, לצד תעשיות וצרכנים פרטיים. באותה מידה, ודאי ברור כי מדובר באחד המכשירים העוצמתיים והרועמים הקיימים. על כך יעיד כל מי שעמד אי פעם בקרבתו.  בעת שימוש ביתי, באירועים ובמסיבות, הרעש עשוי להוות בעיה ועשוי לגרום למשתתפים לחוסר נוחות. הגנרטור המושתק מהווה פתרון מושלם לצריכת חשמל יעילה וללא רעשים.

מקור חשמל ואנרגיה ללא תלות בחברת החשמל

הגנרטור החשמלי הינו מכשיר הממיר אנרגיה מכנית, אשר מתקבלת ממקור חיצוני. ככזה הוא משמש כאלטרנטיבה אמינה ויעילה לחברת החשמל. כאשר אין בנמצא מקור מתח קבוע, אספקת חשמל סדירה או כאשר התשתית הקיימת אינה עומדת בעומסים, הוא מהווה מקור עוצמתי לייצור חשמל ואנרגיה.

באירועים שונים המצריכים שימוש בגנרטור בעל פעולה שקטה, מומלץ להשתמש בגנרטור מושתק, אשר אינו שונה מגנרטור רגיל ביכולותיו ובאופן פעולתו. למעשה, הגנרטור המושתק הוא גנרטור עם פלוס אחד ענק. בעל אותו נפח מיכל דלק ומנוע עוצמתי. והבונוס? סביבה שקטה ונטולת רעש אשר מאפשרת לכם לקיים מסיבות ואירועים .

גנרטור מושתק - עוצמה שקטה

כאמור, הגנרטור המושתק הינו גנרטור רגיל לכל דבר ועניין, פרי תכנון הנדסי קפדני, אשר בנוי באופן המסייע להפחית משמעותית את כמות הרעש המופקת ממנו. על מנת למזער את עוצמת הרעש הוא בנוי כך שסביבו מוקמת חופה אקוסטית אשר תפקידה לספוג את עוצמת הרעש שלו. יתרונו הגדול בכך שהחופה האקוסטית מאפשרת לו מוביליות וניידות , כך שתוכלו למקם אותו קרוב למקום האירוע, ללא סרבולים ומבלי להפריע לאירוע. הגנרטורים המושתקים מגיעים במבחר של גדלים ובכל ההספקים.

מהי עלותו של גנרטור מושתק?

מחירם של הגנרטורים משתנה בהתאם לדגמים המוצעים, לעוצמה אותה הם מספקים ולמשך זמן העבודה שלהם.  בכל הנוגע לגנרטור מושתק, תוספת החופה האקוסטית מייקרת את מחירו מזה של גנרטור רגיל.

עם זאת, בבואכם לרכוש גנרטור מושתק, חשוב שתדעו כי מדובר בהשקעה לטווח ארוך מכיוון שהתחזוקה שלו יעילה וחסכונית יותר וכן מכיוון שהמאפיינים שלו מאפשרים לכם יעילות ועוצמה ללא רעשים.

היתרונות של גנרטור מושתק

גנרטור מושתק  הוא הפתרון האידיאלי למצב בו מתעורר צורך אמתי לשמור על הסביבה מפני רעש או לצמצם את הרעש לעצמה נמוכה. בדרך כלל, גנרטור הפועל על דיזל יהיה רועש יותר מאשר גנרטור הפועל על בנזין. אם מעוניינים להשתמש בגנרטור הפועל על דיזל, שנחשב לחסכוני יותר, ניתן להשתמש בדגם של גנרטור כזה שכולל מנגנון משתיק או מצמצם רעשים.

ידוע שגנרטורים הפועלים על דיזל, נחלקים לשני סוגים, כאלה חשמליים וכאלה שפועלים באמצעות מנוע דיזל. שני סוגי הגנרטורים יכולים לשמש לאספקת חשמל במקומות שבהם אין זרם חשמלי או במצבי חירום, למשל, כאשר מתעוררת בעיה חשמלית בעקבות תקלה. בהמשך לכך, גנרטורים פועלים עם אפשרות חלופית לאיפוס הכוח. 

האפשרות הזו היא שמבדילה בין גנרטור מושתק הפועל על דיזל לבין גנרטורים אחרים הפועלים על דיזל. מדובר בטכנולוגיה המשמשת לעיצוב הגנרטורים באופן שיהיו פחות רועשים אפילו ביחס למספר גנרטורים הפועלים על בנזין.

גנרטורים הפועלים על דיזל יכולים להיות חד פאזיים או תלת פאזיים ויכולים להיות ממותקנים במקומות שונים, כגון בתים מסוגים שונים, משרדים, יחידות תעשייתיות, בתי חולים ומבנים גדולים נוספים. אחד היתרונות הגדולים של גנרטורים כאלה קשור ביכולת הניידות שלהם, כמו גם בעובדה, כי הגישה לדיזל קלה ופשוטה יחסית. 

עבור אלה המשתמשים בגנרטורים באופן קבוע, מדובר ביתרון משמעותי, גם משום שהתחזוקה שלהם חסכונית יותר. למרות שמחירי הרכישה שלהם גבוהים יותר, בסופו של דבר, השימוש עצמו בגנרטור מושתק הפועל על דיזל מפצה על כך במאפיינים היעילים והחסכוניים שלו.

גנרטור מושתק בניק מערכות

ניק מערכות הינה חברה המשווקת גנרטורים מכל הסוגים ולכל מטרה. החברה מעניקה גם שירותי התקנה ואחזקה ברמה גבוהה מתוך ההבנה לחשיבותם של הגנרטורים בימינו. לפרטים נוספים ומידע חייגו עכשיו למספר 03-7707131 ונשמח לייעץ לענות לכם על כל השאלות.

גנרטורים תלת פאזי
גנרטורים מושתקים
סגירת תפריט
ייעוץ בוואטסאפ
דילוג לתוכן