כיצד בוחרים גנרטור קטן?

חברות רבות מציעות שירותי מכירה או השכרה של גנרטורים מכל מיני סוגים ואיכויות, ובכל מיני גדלים והספקים. בבואנו לבחור גנרטור אנו צריכים להחליט האם גנרטור קטן יספיק למטרות שלנו? או שמא נצטרך גנרטור גדול יותר. כמו כן עלינו להחליט האם אנו רוצים לקנות או לשכור? 

שאלות אלו נוגעות גם למטרות שלנו וגם לתקציב. באופן כללי גנרטור קטן יהיה זול יותר מגנרטור גדול יותר, הדבר נכון גם בעת קניה וגם בהשכרה. במידה ואנו צריכים גנרטור לטווח ארוך, קניה תהיה בחירה נכונה יותר מבחינה כלכלית. את גודל הגנרטור אנו נבחר בהתאם למטרות ולשימוש שאנו מיעדים לו. 

בפני לקוח המעוניין בגנרטור להשכרה או קניה, עומדות מספר אלטרנטיבות ונתונים שאותם הוא צריך להביא בחשבון טרם קבלת ההחלטה. ראשית כל עליו להחליט האם הוא מעוניין לקנות גנרטור או לשכור. ככלל, ככל שאנו צריכים את הגנרטור לשימוש בזמן רב יותר כך קניה תהיה משתלמת יותר לטווח הארוך. 

השיקול הבא העומד בפני הלקוח הוא גודל הגנרטור. גודל הגנרטור משפיע באופן ישיר על מחירו ועל מידת הניידות שלו: גנרטור קטן יספק מעט זרם, אך הוא זול יותר בקניה וקל לנייד אותו ממקום למקום. גנרטור גדול יכול לספק מספיק זרם למספר מכשירים בו זמנית אך הוא יקר יותר וקשה יותר להעבירו ממקום למקום. גנרטור בגודל קטן למכירה הוא פתרון נוח ומהיר, גנרטורים קטנים זמינים ולא יקרים, קלים יותר לרכישה, התקנה ושימוש. 

על מה לשים דגש?

ראשית חשוב לפנות לחברה מוכרת ואמינה בתחום. לאחר ייעוץ ובדיקה שיביאו את כל המשתנים בחשבון, תוכלו לבחור גנרטור שיענה על הצרכים הפונקציונליים ועל התקציב שלכם. חשוב לא פחות ליחס חשיבות לאחריות ולשירות בהמשך הדרך וההתקשרות. 

מחפשים חברה אמינה המתמחה במכירת גנרטורים? צריכים גנרטור קטן או גדול? חברת ניק מערכות מציעה שרותי מכירת גנרטורים לכל מטרה. נשמח לייעץ ולכוון אתכם למערכת שתשמש אתכם לאורך זמן וביעילות רבה. לחצו כאן לקבלת מידע נוסף והתרשמות או צרו קשר בטלפון  03-7707131

 

גנרטור קטן
סגירת תפריט
ייעוץ בוואטסאפ
דילוג לתוכן