גנרטורים שקטים הם מכשירים שימושיים המספקים חשמל במהלך הפסקת חשמל. בכך הם מונעים מצב של חוסר רציפות בפעילות ייצור או של שיבוש הפעילות העסקית. גנרטורים זמינים בתצורות חשמליות ופיזיות שונות לשימוש ביישומים שונים.

כל מה שצריך לדעת על גנרטורים שקטים

בין אם מדובר בגנרטורים שקטים ובין אם בגנרטורים לרכישה, הגנרטורים החשמליים הם מכשירים שממירים אנרגיה מכנית, המתקבלת ממקור חיצוני לאנרגיה חשמלית.

חשוב להבין, כי גנרטורים להשכרה לא ממש יוצרים אנרגיה חשמלית. אלא שהם משתמשים באנרגיה מכנית שסופקה להם, על מנת לאלץ את תנועת המטענים החשמליים הנמצאים בחוט התיל, באמצעות מעגל חשמלי חיצוני. זרם זה של מטענים חשמליים מהווה את זרם החשמל שנוצר ומסופק על ידי הגנרטור.

המנגנון האמור יכול להיות מובן טוב יותר אם מקבילים את הגנרטור למשאבת מים, אשר יוצרת זרימת מים, אך לא ממש מייצרת את המים הזורמים דרכה.

מחולל ימינו פועל על עיקרון אינדוקציה אלקטרומגנטית שנתגלה על ידי מיכאל פאראדיי בשנים 1831-32. פאראדיי גילה כי זרם הזרימה של המטען החשמלי עלול להיגרם על ידי הזזת מוליך חשמלי, כגון חוט המכיל מטענים חשמליים, בשדה מגנטי. תנועה זו יוצרת הפרש מתח בין שני קצוות החוט או מוליך חשמל, אשר בתורו גורם לזרימה החשמלית, ובכך מייצר זרם חשמלי.

שירותי השכרה- ניק מערכות

חברת ניק מערכות הינה החברה המובילה בתחומה בישראל. החברה מספקת שירותי שיווק ותמיכה בכל תחום הגנרטורים מכל סוג ולכל מטרה. למידע נוסף אודות גנטורים מכל סוג, ייעוץ והכוונה לרכישת גנרטורים מהמומחים שלנו חייגו עכשיו 03-7707131 ונשמח לעמוד לשירותכם.

RID גנרטורים
טכנאי גנרטורים
סגירת תפריט
ייעוץ בוואטסאפ
דילוג לתוכן